İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Tiyatro Salonu Yankı Yalıtımı | Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı

Tiyatro salonlarındaki alan büyük olduğu için sesler yankı yapar. Bu yankıları önlemek için ses yalıtımı yapılması şarttır. Yankılanma problemleri veya çevre dış sesin içeri yansıması ya da tiyatro salonunda iç sesin yeterli düzeyde dağılmaması hem dinleyicilerin sıkılmasına ve rahatsız olmalarına zemin hazırlar hem de tiyatro sanatçılarının dikkatini toplayamama problemlerini ortaya çıkarır.

En küçük bir ses bile tiyatro sanatçılarının dikkatini dağıtıp hata yapmalarına neden olabilir. Tiyatro salonuna ses yalıtımı yapılarak ortamın akustiğini sağlayıp, sesi keserek ortamda daha iyi bir atmosfer sağlar. 

Farklı renk, boyut ve modellerde tiyatro salonu ses yalıtımı akustik kumaş panel veya akustik süngerlerle sağlanabilmektedir. Mekanın iç estetiğine zengin bir görünüm de sağlayan yalıtım malzemeleri arasında epdm bariyerli ses yalıtım süngerleri, akustik melamin süngerler kauçuk tabanlı akustik halı ve kadife kumaşlı tekno touch süngerler de tercihinize göre uygulanabilmektedir.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul