Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Restaurant & Cafe Yankı Yalıtımı | Restaurant & Cafe Ses Yalıtımı

Restaurant ve cafeler insanların ortak buluşma yeri haline geldi diyebiliriz. Eşinizle, dostunuzla yemeğini yerken ya da kahvenizi yudumlarken büyük keyif alınacak mekanlar arasında diyebiliriz. Bu mekanlar da çoklu kişiler olduğu için oldukça sesler yüksektir. Bu seslerden rahatsız olmamak için işletme sahipleri mutlaka ses yalıtımı yaptırmalıdır. Ses yalıtımı yapılan mekanlarda müşteri sayısını mutlaka arttıracaktır. Bu mekanlarda ses yalıtımı yapılırken kullanılabilecek ses yalıtım malzemeleri; baffle, asma tavan, yüzer tavan, akustik süngerler, kumaş paneller, tekno touch süngerler, tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı ve bir çok ses yalıtım malzemesi kullanılabilir.

Restaurant ve cafe ses yalıtımı sayesinde müşterileriniz doyasıya eğlenebilir ve çevredeki insanlar aşırı gürültüden rahatsız olmaz. 

Cafe, Restaurant Gibi mekanların ortam aktivitelerini yerine getirecek tarzda ISO standartlarında ses yalıtım ve akustik projelerini,hem konutlarda hem ofis, hastane, okul, müzik odaları, stüdyo gibi iş alanlarında, hem de sinema, tiyatro, bowling salonu, home sinema gibi eğlence mekanlarında, kısacası tüm yaşam alanlarımızda gerekli gürültü konforunu sağlayacak çözümleri TeknoFoam Ses Yalıtımı Olarak Hizmetinize Sunar..

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul