Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Radyo Odası Yankı Yalıtımı | Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo odalarında ses yalıtımı yapılması daha kaliteli seslerin oluşmasına neden olur. Radyo odalarında akustik yanmaz akustik süngerler, çift taraflı olarak uygulanabilir ve süngerlerin arasına ses izolasyonu sağlayan diğer yalıtım malzemeleri uygulanabilir.

Eğerki çok daha profesyonel bir yalıtım istenilirse, bilgisayar destekli akustik simülasyon programlarından gerekli hesaplamaalr yapıldıktan sonra kullanılacak ses yalıtım malzemelerinin kalınlıkları belirlenip radyo odasına ses yalıtımı yapılır. 

Radyo odalarında ses yalıtımı yapmadan önce teknik ekibimiz tarafından ortam keşif edilir ve ortamdaki akustik sorunu çözmek için çalışma yapılmaya başlanır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra ne kadar malzeme kullanılacağı ve malzemelerin fiyatı tarafımızca size aktarılır. Malzemeler hazırlandıktan sonra radyo odasında akustik ses yalıtım montajı başlar.

Ortamın ses yalıtım malzemelerin montajı bitimi ortamın büyüklüğüne ve kullanılacak yöntemlerle alakalıdır. Ortamın temiz olaması işe başlamadan önce iş akışını hızlandırma yönünden olumlu sonuç olacaktır. Ses yalıtım malzemeleri uygulandıktan sonra radyo olarının ses yalıtım sorunu çözülecektir. Ses yalıtımı birçok alanda kullanılır. Yani ses sorunu olan her yerde uygulanması uygundur.

 Radyo canlı yayınların yapıldığı profesyonel bir çalışma ortamıdır. Yayın sırasında hataya neden olacak dış ortam seslerinin engellenmesi ve yankı gibi sorunların oluşmaması için ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulaması önemlidir.

 

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul