İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Makina Odası Ses İzolasyonu | Manika Odası Ses Yalıtımı

Makina Odası Ses Yalıtımı; Çalışan makinelerde her ne şekilde kaynaklanırsa kaynaklansın olası bir titreşim hem makinenin performansını olumsuz yönde etkileyecek hem de çalışan personeller için olumsuz bir durum ortaya çıkacaktır. Günümüz koşullarında makine odasının ses izolasyonu yapılmadığı takdirde çalışanların da veriminin düşmesi ve olası sağlık problemleri yaşaması kaçınılmaz olacaktır. Farklı amaçlar için kullanılan makineler bir odaya konumlandırılabilmektedir. Çalışma sisteminde makine bir parça da olsa kendi istikrarını etkileyebilecek titreşimlere neden olabilmektedir.
Makine gürültüsünden kurtulmak ve makinelerin uzun yıllar sağlıklı çalışması açısından makine odası ses izolasyonu ihmal edilmemesi gerekir. İçte oluşan sesi yalıtım malzemeleriyle keserek dışarıda çalışanların da çıkan gürültüden rahatsız olması da rahatlıkla engellenebilecektir. Kaliteli yalıtım malzemeleriyle hem makineler korunacak hem de sağlıklı bir çalışma ortamında personeller hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla çalışma imkanı bulacaktır.
Konusunda profesyonel kişilerce uygulanması gereken makine odası ses izolasyonu uygulamaları ile önlem alınmasını mümkün kılar. Yüksek derecede ses emiş özelliği bulunan akustik sünger yalıtım malzemeleri mekanda oluşacak sesin seviyesine uygun farklı modellerle ihtiyaç sahiplerine hitap edebilmektedir. Akustik süngerler makine odaları ve farklı uygulamalar için kullanılabilen en ideal yalıtım malzemeleri olarak ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır.

 

 

 

Okunma 295 defa Son Düzenlenme Cuma, 10 Mart 2017 13:49

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul