İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Kompresör Odası Ses İzolasyonu

Yaşantınızda olumsuz yönde etki eden  rahatsızlık verici gürültülerden bir tanesi olan kompresörden çıkan seslere önlem olarak ses izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz. Kompresör kabin şeklinde yada bulunduğu odanın duvar ve tavanlarına  ses kesici izolasyon malzemeleri ile uygulama yapılmaktadır. Bu tür uygulamalarda yanmaz özellikte ses izolasyon malzemelerinin kullanılmasına özen gösterilmelidir. Bu uygulama dışından hava filtresinden emilen havanın çıkarmış olduğu gürültü, meydana gelen titreşim sebebiyle kompresör üzerindeki farklı yerlerden çıkan gürültüler; her biri bütünü oluşturmaktadır. Özel olarak kabinli üretim gerçekleştiren jeneratör ve kompresör sanayi kuruluşlarının imalat hatlarına ses izolasyonu sağlayan malzemeleri tedarik etmekteyiz.
Yüksek gürültü insan sağlığına zarar vermektedir. İnsan sağlığına olumsuz etki eden ve rahatsız edici olan gürültü, işitme kaybına, kan basıncın da artışa neden olma, kasların kasılması, psikolojik etkiler ve iş performansının düşmesi gibi tesirleri görülmektedir. Kompresörlerde yüksek gürültü ile çalışır ve rahatsız edici sesler çıkarmaktadır. Kompresörlerin çalışma prensibi nedeniyle yüksek gürültü çıkması normaldir. Bu gürültülerin en aza indirilmesi yani ses izolasyonu sağlanması mümkündür. Kompresör ses izolasyon malzemelerini firmamızdan temin edebilir, uygulama çalışmasını tecrübeli teknik ekibimize yaptırabilirsiniz.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul