Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Home Sinema Ses Yalıtımı

Evinizde keyifle film seyredebilmek için sinema odası oluşturmak istiyorsanız ve bu ortamda rahat, huzurlu bir şekilde komşularınızı rahatsız etmeyecek biçimde ses yalıtımlı ve akustik izolasyonu sağlanmış bir mekan oluşturabilirsiniz. Evinizde sinema salonundaki gibi film seyrederken keyif alacağınız bir ortam oluşturmak adına dekoratif akustik ürünler ve ses kesici malzemeler ile uygulama yapılabilmektedir. Home sinema odasında film seyrederken komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde duvar yada tavanlarda ses yalııtm uygulaması yapılmaktadır. Ses kesici malzeme olan süngerpan, epdm ses bariyeri gibi malzemelerin kullanılmasıyla ortamlar arası ses geçişleri engellenmektedir.

Home sinema odasında ses geçişlerini engelledikten sonraki adım ise mekanın akustiği olacaktır. Yankılanma gibi sorunlar nedeniyle keyfinizin kaçmasını istemiyorsanız akustik yalıtım uygulaması yapılmalıdır. Akustik özellikte ve dekoratif görünümlü sünger yada paneller ile yankı sorununu ortadan kaldırmak çok basittir. Tavan yada duvarlara kaplanacak bu dekoratif akustik ürünler ile ses sorunları çözümlenir. Yankılanma gibi bir durum oluşmaz. Ayrıca dekoratif renkli ürünler sayesinde mekanda hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul