İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Hobi Odası Ses Yalıtımı | Hobi Odası Yankı Yalıtımı | Hobi Odası Ses İzolasyonu

Hobi yapılması zorunlu olmayan, kişiye keyif veren, eğlenceli anlar geçirmesini sağlayan her türlü aktiviteye verilen genel bir isimdir. Hobi her yaştan insanı ilgilendiren bir alışkanlıktır. Sadece yaş grubuna göre değişen hobi çeşitleri farklıdır. Örneğin emekli olmuş biri ahşap boyama gibi aktiviteler yaparken, daha genç biri müzik odası gibi kendine hobi olarak seçebilir.

Gürültü seviyesini bastırmak ve odanın akustiğini optimize etmek için duvarlarda ve/veya tavanda ses emici malzemeler kullanmanızı öneriyoruz. Bu sayede, yankı zamanı kısalacak, konuşmaların anlaşılırlığı artacak ve odada vakit geçirmek çok daha keyif verici hale gelecektir. Yankı gürültüsünün kesilmesi, subjektif olarak algılanan gürültü seviyesini düşürecektir.

Okulları, oyun odalarını ses yalıtımı malzemelerini kullanarak hem dekoratif olarak hoş bir görüntü ile kaplayabilir hemde gürültüyü azaltmış olursunuz. Çocuklarınızın daha anlaşılabilir akustik bir ortamda oynaması onları mutlu edecektir.

Hobileriniz arasında yüksek gürültü içeren sesler varsa ses yalıtım malzemesi olarak akustik süngerler renklendirmek için tekno touch süngerler, akustik halılar, kumaş paneller, akustik baffle, yüzer tavan, akustik halı kullanarak ortam akustiğini sağlayabilirsiniz. 

Sizde hobi odanıza ses yalıtımı yaptırarak rahatlıkla hobilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul