İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Gitar Odası Ses Yalıtımı | Gitar Odası Yankı Yalıtımı | Müzik Odası Yankı Yalıtımı

Gitar çalmak insanların hobileri arasındadır. Notalarla çalışmak ve enstrüman çalmak zor ve dikkat gerektiren işlerdir. Dışardan gelen ufak bir ses sizin dikkatinizi dağıtmaya neden olabilir. Bu nedenle bu odalarda ses yalıtımı yapılması gerekir. Hem sizin dışarıdan gelen sesten etkilenmemeniz için hem de dışarı giden enstrüman sesi çevrenizdekileri rahatsız etmemeli. Bu problemi ortadan kaldırmak için ses izolasyon malzemeleri kullanılabilir. Bu malzemelerle hem gitar odanızdaki akustiği sağlayabilirsiniz hem de gitar odanıza dekoratif şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Bu ürünler sayesinde ortamın atmosferini arttırabilirsiniz. Gitar odası ve müzik odalarında ses emme katsayısı yüksek olan akustik süngerler kullanabilirsiniz.

Eğerki renkli bir ortam oluşturmak istiyorsanız renkli tekno touch süngerlere mutlaka göz atmalısınız. Hem renk çeşidiyle ortamın akustiğini sağlayıp sesleri emer hem de ortamınıza şık ve dekoratif bir görünüm sağlar. Bunu yanı sıra ses izolasyon malzemelerinden; kumaş duvar panelleri, yüzer tavan, baffle, akustik halı kullanabilirsiniz. 

Sizde ses yalıtımı yaparak ortamdaki akustiği sağlayıp keyifle müzik yapmanın tadını yaşayın !

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul