İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Fitness Salonu Yankı Yalıtımı | Fitness Salonu Ses Yalıtımı

Günümüzde sağlık açısından sporun çok büyük bir önemi vardır. Spor salonlarında en çok tercih edilenlerden biri de Fitness Salonu'dur. İnsanların Fitness salonlarında rahat bir ortamda enerjilerini boşaltmak için sıkça tercih ettikleri bir ortamdır. Günün stresini bu ortamlarda sabahın erken saatlerinde Fitness antremanlarıyla başlamak için bir çok kişi Fitness Salonlarını tercih eder. 

Fitness Salonlarında çalışan makinelerin sesleri insanı rahatsız edecek şekildedir.  Fitness Salonlarında en büyük problemi iç sesin yankılanarak tekrar içeride tekrarlanmasıdır. Ayrıca yine içerideki sesin çıkarı çıkması, dışarıdaki sesin de içeri gelmesi engellenmesi gerekir.

Spor salonlarına özel uygulama ile spor salonu ses yalıtımı rahat ve huzurlu bir ortamda insanların sportif faaliyetlerini yerine getirerek rahatlamasını sağlayabilmektedir. Profesyonel çözümlerle spor komplekslerine özel olarak uygulanan ses izole uygulamaları spor salonu ses yalıtımını önemli ölçüde sağlamaktadır.

Fitness Salonları uygulaması için planlama aşamasından yapı uygulama aşamasına geçildiğinde yüksek derecede ses kesimi sağlayacak malzemelerin tercih edilmesi gerekiyor. Yine yankılanma açısından spor komplekslerine sonradan bir uygulama olarak ortamın ses yoğunluğu hesaba alınarak konusunda uzman kişilerce uygulama yapılabilmektedir.

Fitnes salonu izolasyon malzemeleri olarak duvarlara uygulanabilecek kumaş panel çeşitleri ile akustik ses yalıtım süngerleri ortamdaki sesin insan sağlığını edici boyutlara ulaşmasını engelleyerek müşterilerin sesten rahatsız olması engellenebilmektedir. Ortam içerisindeki sesleri izole ederek rahat ve huzurlu bir ortamda sportif aktiviteler rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Zeminde ise titreşim alıcı kauçuk tercih edilebilir.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul