Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Duvar Ses Yalıtımı | Duvar Yankı Yalıtımı

Binalar, düşük maliyetli yaşam çözümleri için popüler olmasına rağmen, birçok kiracı, komşulara çok yakından yaşayan gizlilik eksikliği yaşarlar. Duvarlar ve komşuları arasındaki tek ayrılık. Genellikle, inşaat sırasında kullanılan herhangi bir bina ses yalıtımları, bu yüzden senin içine komşunuzun evine gürültü sızıntısı. Komşularının gürültü ile yaşamak için yerleşmek zorunda değilsiniz.

Evinize bina ses yalıtımları uygulayarak, bilerek komşuları duvarlar aracılığıyla duymak mümkün değildir. Kendi özel alan rahat hissedeceksiniz. Ve eğer bitişik bina sesleri artık rahatsız edilmek olmaz.

Sokaklarda gürültü de azaltılmış olacaktır. Artık havlayan köpekler veya sirenler, trafik ayarlamak için TV’yi açmak için gerekir.

Yaşadığınız ortamı, istenmeyen gürültü ve seslerden yalıtarak, gürültünün zararlı etkilerinden sizi korunabilirsiniz.

Gürültünün kaynağı olan alanlardan çevreye akseden sesi azaltmak en önemli uygulamalarımızdır. Çeşitli desibel yoğunluklarda duvar ses yalıtım uygulaması gerçekleştirilebilir. Ancak profesyonel olarak uygulandığınında fayda sağlar. Mekanlarınızın daha huzurlu olmasını istiyorsanız Tekno Foam ses yalıtımlı duvar kaplama ürünlerimizi denemelisiniz. Tekno Foam güvenin ve kalitenin adresidir. Daha fazla bilgi almak için bizi telefonla arayabilir, ürünlerimizi gezebilir, mail bırakabilir yada online iletişim hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul