Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Disco Bar Yankı Yalıtımı | Disco Bar Ses Yalıtımı

Disco ve barlar eğlence mekanlarının başında yer alıyor diyebiliriz. Disco ve barlarda yüksek sesli müzikler olduğu için dengesiz bir ses sorunu vardır. Bu ses sorunu gürültü kirliliğine neden olur. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Yasal olarakta disco ve barlarda ses yalıtımının yapılması zorunlu hale gelmiştir. 

Disco ve bar ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur.

Profesyonel ses yalıtım firmaları gece kulüpleri civarındaki yapıların ses kirliliği yaşamaması için çeşitli uygulamalar yapmaktadır. Gece kulüplerinin ve her türlü eğlence mekanlarının temel sorunlarından birisi olan aşırı gürültü, bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler gibi elemanlarla çözülebilir, bu sayede mekanların saat 00:00’dan sonra da sesini azaltmaya gerek kalmadan hizmet verebilir,

Disko, bar ve gece kulüplerinde ses yalıtımı ürün desteği ses izolasyonu uygulama hizmeti vermekteyiz.

Gece kulüpleri, barlar gibi benzer mekanlarda akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyaçları vardır. Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanın. Kaliteli müzik için kaliteli bir ortam gerekir.

Gece kulüplerinde bulunan VIP odaları için ses yalıtımı ve ses izolasyon uygulamaları yapmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul