İSTANBUL ÜMRANİYE ŞUBE   : 0216 592 93 16

 ANKARA OSTİM TİMKO ŞUBE : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA ŞUBE            : 0232 373 25 35

Call Center Ses Yalıtımı | Call Center Yankı Yalıtımı

Call Center, kurumların temasta oldukları kişi veya kurumlarla olan iletişimlerini yürüttükleri, yazılım, donanım, insan kaynakları ve iş akışlarından oluşan etkileşim merkezlerdir. Rezervasyon merkezi, yardım masası, bilgi hatları, müşteri ilişkileri gibi yapılara genel olarak verilen kapsayıcı, "şemsiye" bir isimdir. Yoğun şekilde gelen veya giden telefon çağrılarının gerçekleştirildiği merkezlerdir.

Call Centerlar da çağrı merkezine göre daha çok personel çalışmaktadır. Bu ortamlarda personel sayısı fazla oldukça ses, yankı, eko fazladır. Bu sesler çalışanların konsantrasyonlarını bozmakla birlikte telefonda konuşurken bir şeyi yanlış anlaması çok büyük sorunlarına neden olabilir. Çalışanların sesleri birbirine karışmaması lazım.

Çağrı merkezlerinde her zaman tercih edilen ara bölmeli akustik ses yalıtımı sağlayan masa separatörleri ortamın ses düzenini sağlar. Ofis Çağrı merkezi Seperatör Sistemleri için özel üretilen seperatör sistemlerimiz seri imalat , hızlı ve sorunsuz montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Bu sayede personel için problem arz edebilecek ses unsurunu ortadan kaldırarak daha verimli bir çalışma ortamı sağlanabilir.

Call Centerlarda kullanılan masa seperatörleri ve akustik paneller yardımıyla gerekli ses yalıtımı çalışması sağlanmaktadır. Gürültü, psikolojik etkenler ve kan basıncı düşmesi, kas kasılması gibi olaylara neden olabilir. Bu nedenler ses yalıtımı önemlidir. Paravan, akustik paneller, seperatör ve akustik süngerler kullanılarak ses yalıtımı sağlanır.

Call center ses yalıtımı uygulamasının yapılmadığı varsayıldığında ses yankılanarak gürültü kirliliğine neden olacaktır. Akustik ses yalıtımı malzemeleri de kullanılarak yapılan call centerlarda ses yalıtımı uğultunun önlenmesini sağlayacaktır.

Bu gibi ortamlarda ses karmaşasını önlemek için akustik düzenlemeler yapılmaktadır. Akustik düzenlemede genellikle akustik paneller uygulanmaktadır.Ses yalıtımı ile dışarıdan içeri ve içeriden dışarı çıkan sesleri engelleyebilirsiniz ve iş veriminizi arttırabilirsiniz. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0850 333 93 95
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul