Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Akustik süngerler; ses düzenleme, ses izolasyon, yankı yalıtımı, eko engelleme, akustik gibi konularda kullanılan ürünlerdir. Çeşitli formlarda, farklı ebatlar ve kalınlıklarda üretilmektedir. Akustik süngerlerin üretimi farklı hammaddelerden sağlanmaktadır. Bunlar melamin ve poliüretandır. Akustik sünger uygulanacak ortamlarda genel olarak kullanımı yaygın olan yumurta, piramit, labirent formlu olan ürünler tercih edilmektedir. Akustik süngerlerin şekil farklılıkları ortamlara uyum sağlaması açısından ve dekoratiflik görünüm kazandırılmasına özen gösterilen kullanıcıların tercih ettikleri bir durumdur. Kullanımı oldukça yaygın olan akustik süngerler mekanların ses sorunlarını giderip daha kaliteli duyum ve akustik değerin yüksek düzeye çıkarılmasını sağlamak amacıyla üretilmektedir.

Akustik Süngerler

Akustik süngerlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz olmalarıdır. Günümüzde akustik süngerlerin kullanımı yaygınlaşmıştır. Tavan ve duvar akustik yankı yalıtım uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Akustik süngerler standart olarak yumurta, labirent, piramit, spesiyal ve düz formlarında imal edilmektedir. Bunlar dışında dekoratif görünümlü ve renkli modelleri de mevcuttur. Dekoratif akustik süngerler görünüş güzelliğe önem verenler için ilgi çekici ürünlerdir. Akustik yankı giderici bu süngerler aynı zamanda ses yalıtımına katkı sağlayan ürünlerdir.

Akustik Yanmaz Süngerler

Kullanım amacı, yankı yalıtımı, ses izolasyonu, akustik değeri yükseltmek, dekoratif bir görünüm oluşturmak, eko engellemek, çınlamayı yok etmek vb. konularda ses sorunlarını gidermektir. Akustik ses yalıtım süngerleri ortamdaki ses kalitesini arttırmak ve sesin emilimlenmesini sağlamaktadır. Akustik süngerlerimiz Yanmaz özellikte 1. sınıf kalitede hammade ile üretilmektedir. Yanmazlık özelliği mekanik mahallerde kullanıldığında performansı etkilememek hemde olası yangında alevlerin gecikmesini sağlamak ve  tutuşmaya engel olmaktadır.

Tekno Foam firması olarak çeşitli şekil ve formlarda, yanmaz özellikte, renkli ve dekoratif, istek üzerine kendinden yapışkanlı olarak Akustik Ses Yalıtım ve İzolasyon Süngerleri satış ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel mekanlarda ses emici, sorunları çözüme kavuşturan, yüksek performanslı ürünler, ofis, toplantı odası vb. yankı yalıtımı gerek duyulan ortamlarda renkli ve dekoratif süngerler ipeksi yapısıyla zarif bir tasarıma sahip olan ürünlerimiz ile güzel görünüm oluşturup sorunları gidermekteyiz.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul