Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo, reji kayıt odaları, vocal odaları çok sesli ve gürültülü odalar olduğundan mutlaka ses yalıtımı yapılması gerekir.

Ortamda birden fazla çalışan kişi olabilir ve dışardan gelen ve dışara giden seslerden etkilenmemek için ses yalıtımı yapılması gerekir. Ses yalıtımı yapılacak bu odalarda akustik sünger, akustik tekno touch süngerler, akustik halı, zemin ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, duvar kaplamaları ve bir çok akustik ses yalıtım malzemeleri kullanılabilir. Stüdyo, reji kayıt odaları, vocal odaları çok sesli ve gürültülü odalar olduğundan mutlaka ses yalıtımı yapılması gerekir. Ortamda birden fazla çalışan kişi olabilir ve dışardan gelen ve dışara giden seslerden etkilenmemek için ses yalıtımı yapılması gerekir. Ses yalıtımı yapılacak bu odalarda akustik sünger, akustik tekno touch süngerler, akustik halı, zemin ses yalıtımı, duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, duvar kaplamaları ve bir çok akustik ses yalıtım malzemeleri kullanılabilir.

Ses yalıtımı ve izolasyonu istenmeyen ses ve gürültülerin engellenmesiyle gerçekleştirilen bir uygulamadır. Fakat akustik seslerin olduğu ortamlarda yapılan ses yalıtımı daha çok kalitesi sesi sağlamak ve yankı , eko gibi unsurları dengelemek için yapılmaktadır. Stüdyo ses yalıtmını sesi engellemekten ziyade ses düzenini sağlamak için yapılır. Akustik düzeni sağlamak için kullanılan ürünler ile ses izolasyon ve yalıtım ürünleri ayrı ürünlerdir.Stüdyo odaları, müzik ve ses kayıt odaları, prova odaları gibi mekanlarda akustik düzenlemeleri sağlamak adına I. sınıf malzemeler kullanılmalıdır. Bunun dışında içeriden dışarıya, dışarıdan içeriye yüksek derecede gelen sesleri engellemek içinde ciddi derecede ses izolasyonu yapmak gerekmektedir. Daha fazla bilgi almak için ürünlerimizi gezebilir, telefonla arayabilir yada online iletişim hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

 

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul