Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Ofis Ses Yalıtımı

Bilindiği üzere ofisler artık çoklu kişilerin çalıştığı bir ortamdır. Bu ortamda birden fazla kişi aynı anda telefon görüşmeleri

 birebir görüşmeler yapabilir. Bu görüşmeler sonucunda ortaya çıkan ses diğer çalışanları etkileyebilir ya da dışardan gelen ses sizin telefon görüşmelerinizi ve birebir görüşmelerinizi olumsuz şekilde etkileyebilir. 

Çağrı merkezleri, call centerlar sesin yoğun olduğu çalışma ortamlarıdır. Bu ortamlarda mutlaka ses yalıtımı yapılması gerekir. Bu ortamlarda eko, ses, yankı ve gürültüleri en aza indirmek için ses yalıtımı yapılması gerekir. Ofislerde daha ağırlıklı olarak satılan modeller masa seperatorleri ve kumaş paravanlardır. Bu ürünler sesi kırmada etkilidir.

Ofislerde ses yalıtımı yapılırken kullanabilecek malzemeler; akustik süngerler, tekno touch süngerler, akustik baffle, yüzer tavan, akustik halı, duvar panelleri kullanılabilir. 

Açık alan ofislerde ses yalıtımı , Toplantı odaları akustik yalıtım Tavan duvar ekolanma akustik ses yalıtım panelleri ile ses yankınlanma ekolanma sorunlarını ortadan kaldırıyoruz daha huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Dekoratif kumaş kaplı akustik tavan ve duvar panelleri ile ofisler çalışma ortamlarınız daha sessiz, ofislerde çalışma ortamlarında açık alan ofislerde ve toplantı odalarında video konferans odalarında ses karışıklığı eko ve yankılanma odalar arası ses geçişi gibi problemlere çözüm odaklı ürünler ve geniş ürün ve renk yelpazesi sunuyor.

 

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul