Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Akustik Sessiz Kabin | Akustik Ses Yalıtımlı Kabin

Akustik sessiz kabinler ses emisyonlarının kontrolü için tasarlanmış ürünlerdir. Kayıt yapma ve müzik aletleri ile çalışanlar için hazırlanmış portatif akustik odalardır. Sessiz kabinin içerisinde yanmaz akustik süngerler ve panellerle kabin içeresinde ses yalıtımı sağlanır.

Akustik kabinlerdeki amaç içerideki sesi dışarıya vermemek, dışarıdaki sesinde içeriye girmesini engellemektir. Sessiz kabinlerinin içi özellikle yanmaz ses yalıtım malzemeleriyle döşenir. İstenilen ebatlarda kabin üretimimiz mevcuttur.

Sessiz kabin yapımında kullanılan malzemelerin bakımı kolay, kokusuz ve anti-statik, yanmayı geciktiren veya yanmayan ve gözleri, cildi veya solunum yollarını tahriş etmeyecek malzemelerden oluşmaktadır.

Ses yalıtımlı hazır kabinler ; Ses yalıtım hazır kabinler fabrikalarda makine odaları ses yalıtım testi odaları sağır oda ve jeneratör gibi yerlerin içeriden ve dışarıdan seslerinin yalıtılması ayrıca içeride akustik ortam oluşması sağlanmaktadır.

Akustik kabinler müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması herhangi bir ses azaltılması, genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır.

İçinde kimse yokken reverberasyon süresi 0.3 sm / 0.5 sm, frekansı 125 Hz ile 4000 Hz olacak şekilde iç yüzeylerde anti-statik ses emici uygun malzemelerden yapılmıştır. Zemin, taban gürültülerini absorbe edecek malzemeyle kaplanmaktadır.

Akustik Sessiz Kabin detaylı bilgi için bizi arayın.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul