Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Akustik Kaplama ile ses yalıtımında Akustik Süngerler ve Kumaş Kaplı Akustik Panellerin dışında Ahşap Akustik Paneller de tercih edilebilir. Delikli, derzli, zengin renk, desen seçenekleri ve %90 lara varan ses yalıtımı ile Ahşap Akustik Kaplamalar Tavan ve Zeminlere uygulanmaktadır.Tekno Foam | Akustik Çözümler

Akustik Kaplama Ses Yalıtımı

Kumaş Kaplı Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunur. İstediğiniz renkte kumaş kaplama yapılabilir. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılır.

Akustik Panel Ses Yalıtımı

Akustik Duvar Paneli; Bir salonun en önemli cisimlerinden biri olan olan akustik duvar paneli , salonda izlenen bir film esnasında çıkan sesin yankılanması ile sonradan çıkan seslerin karışmasıyla anlamsızlaşır. Akustik panel, ses yalıtımı sağlayan kumaşlar ile kaplı panel çeşitidir. Dekoratif ve estetiktir. Ses yalıtım paneli ve Akustik Kaplama olarak da bilinir.

Akustik Duvar Panelleri

Panel yüzeyi, güçlendirilmiş akustik kumaş ile kaplanmıştır.Darbelere karşı dayanıklıdır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı paneller duvarlara ve tavanlara uygulanır. Farklı boyut, kalınlık ve renkte olması mekanalara olan uyumunu kolaylaştırır ve ortamda yankı yalıtımı sağlar.

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul