Ses İzolasyon Malzemeleri

        

İSTANBUL AVRUPA Y.   : 0212 654 90 70

İSTANBUL ANADOLU Y. : 0216 557 61 90

 ANKARA ALTINDAĞ : 0312 387 00 01

İZMİR BORNOVA            : 0232 343 15 55

Akustik paneller; yankı yansıtıcı, ses düzenleyici, eko giderici özellikte ve dekoratif açıdan muazzam görünüme sahip olan ürünlerdir. Akustik değerin en üst seviyede tutulması, kaliteli ses duyumu, ses sorunlarının aşılması gibi konularda akustik paneller sık tercih edilmektedir. Bu paneller kumaş kaplı yada ahşap olarak üretilmektedir. Kumaş paneller; yapısında cam yünü bulunan, yüzey kısmında akustik renkli kumaş barındıran ve dekoratiflik açısından harika bir görünüm oluşturan yankı yansıtıcı panellerdir. Ahşap paneller ise derzli ve delikli olmak üzere iki ye ayrılmaktadır. Akustik paneller dekoratif bir görünüme önem veren ve özen gösteren kullanıcıların aynı zamanda akustik değerlerin yükseltilmesi gerek duyulan ortamlar için ideal ürünlerdir. Akustik bir mekan oluşturulması ihtiyaç duyulan ortamlarda ses dalgalarının çarparak yankı oluşturmasının önüne geçilmesi adına akustik paneller uygulanmaktadır. Bu paneller sayesinde ses sorunlarını ortadan kaldırabilir ve mekanlarınızda harika dekoratif bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Akustik Paneller

Akustik panel; toplantı salonu, konferans salonları, çağrı merkezi, sinema salonu, stüdyo gibi ve benzeri bir çok ortamda kullanılabilmektedir. Dekoratif görünümlü bu paneller yankı yansıtıcı özelliktedir. Ortamlarda ses kalitesinde artış sağlamak amacıyla uygulanmaktadır. Gürültü yoğunluğu olan ortamlarda sesleri emerek daha kaliteli bir duyum imkanı sağlar. Akustik paneller farklı formlarda, çeşitli uygulamalar için üretilmektedir. Kumaş kaplı panelleri dilediğiniz renklerde temin edebilirsiniz. Bu paneller dekoratif görünümü, renk ve model alternatifleri ile ilgi çekici ürünler arasında yer almaktadır.

Akustik Ahşap Paneller

İletişim

İletişim:
Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ofis İrtibat: 0216 557 61 90
Gsm : 0532 576 67 13
Adres : Yukarı Dudullu Mah. İmes E Kapısı Karşısı
Mevdudi Sok. No:27 Ümraniye/İstanbul